ROYAL RESIDANCE

Teslim Tarihi: HAZİRAN 2016
TOPLAM M2: 1600 m2
Konum İstanbul, Ümraniye
Yüklenici AH YAPI
Kategori 50 daire Konut
Özellikler

Royal Residence”da daireler sizi bekliyor.

"Mutlu yuvalar Royal Residence" sloganıyla projesini ve inşasını AH İnşaat'ın üstlendiği, İstanbul'un yükselen değeri Ümraniye İlçesi’nde butik proje olan “Royal Residence” Projesi, 1+1 ve 2+1 olarak planlanmış 50 daireden oluşmaktadır. Kendine özgü dış cephesiyle, modern ve estetik anlayışın hakim olduğu mimarisiyle, birinci sınıf malzemelerin kullanıldığı iç ve dış dekorasyonuyla “Royal Residence” eşsiz bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor.

Bölgeye değer katacak proje: “Royal Residence”, günümüz insanının yaşam tarzına daha uygun olan ideal büyüklüklerde konut konseptiyle tasarlandı. Spor Salonu,sauna, buhar odası, çocuk oyun alanı,kapalı otoparkları projenin diğer özellikleri olarak karşımıza çıkıyor.

“Royal Residence”, konum avantajlarıyla da öne çıkıyor. Proje, yapımı ihale edilmiş metroya ( Üsküdar-Çekmeköy) yakınlığı, TEM karayoluna, boğaz köprülerine, Marmaray’a ulaşım kolaylığı, piknik alanlarına, İKEA, Meydan ve Buyaka Alışveriş Merkezleri'ne bir kaç dakika içinde ulaşım ile, kültürel, sportif, eğlence merkezlerine yakınlığı ile konfor sağlıyor. “Seda Royal Residence”, konforlu bir hayatı , ulaşım kolaylığı ile yaşamak isteyenlerin doğru tercihi olarak öne çıkıyor.

“Royal Residence”da üstün kalite daireler
“Royal Residence”ın daireleri, malzeme kalitesi ve deneyimli işçiliğiyle, tüm ayrıntıların hassasiyetle irdelendiği bir güzelliği sizlere sunuyor. Tüm ıslak zeminlerin 1. sınıf seramik kaplama olduğu “Seda Royal Residence” daireleri; iç ve dış kapılarda ve mutfaklarda 1. Sınıf ahşap kullanımı, duvarlarda alçı ve saten boya, 1. sınıf ısı camlı PVC doğrama, banyolarda 1. sınıf duş teknesi gibi özelliklere sahip bulunuyor.