OPTIMUM BUSINESS CENTER

Teslim Tarihi: NİSAN 2015
TOPLAM M2: 470 m2
Konum İstanbul, Ümraniye
Yüklenici AH YAPI
Kategori 30 OFİS
Özellikler

Anadolu Yakasının yükselen iş merkezi Ümraniye’de,

Tem otoyoluna, Boğaz köprülerine yakınlığı , yeni metro hattı projesi, yapılan ve yapılmakta olan görkemli konut, iş merkezi ve AVM projeleriyle , kültür ve spor merkezleri yatırımı ile Ümraniye Anadolu Yakasının cazibesi artan bölgesidir.

AH İnşaat olarak biz, lüks sınıfın her türlü olanağına sahip, proje tipi ve konumu ile yatırımınıza değer katabilecek, enerji tasarruflu , çevreyle uyumlu, az atık üreten bir optimum proje gerçekleştirdik ; “Optimum Business Center”, İş yaşamına değer katan butik ofis projelerinden biri olan optimum Business Center, iş anlayışınızı yeniden tanımlıyor ve maksimum iş verimliliği sağlayan ,yüksek konforla çalışma ortamları sunuyor.

Yılların konut sector tecrübesiyle binlerce aileyi konut sahibi yapan AH İnşaat, İş Merkezi projesi ile işyeri seköründe de yerini alıyor. 30 birimden oluşan, İş Merkezi projesi ticari ofis ve dükkanlardan oluşan projeyle seçkin işletmelerin, iş piyasasının yükselen merkezlerinden biri olan Küçüksu Caddesi’nde yerini alması sağlanıyor. Proje Teslim tarihi Haziran 2014.